ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou

Odstránenie celulitídy ošetrením Liposculpture.

Najúčinnejšia technológia pre odstraňovanie celulitídy – rázová vlna s rádiofrekvenciou pre výnimočný výsledok. úplne bezbolestné a neinvazívne ošetrenie prístrojom ReCell, riešenie všetkých štádií a typov celulitídy, procedúry pre spevnenie pokožky a tvarovanie tela – ideálna voľba pre kozmetický salón.

Lumbalgia

Lumbalgia alebo bolesť krížov je ochorenie týkajúce sa oblasti driekových stavcov. Bedrová oblasť je tvorená piatimi nad sebou uloženými stavcami, ktoré sú vzájomne spojené s vrchným a dolným stavcom prostredníctvom kĺbového spojenia – fazetového kĺbu.

EPIKONDYLITÍDA

Inak nazývaná aj tenisový alebo golfový lakeť. Trápi čoraz viac ľudí a obmedzuje pri vykonávaní bežných aktivít počas dňa. Prejavuje sa bolesťami svalových úponov v okolí lakťa, pri nadmernom zaťažení a pri stisku. Epikondylitídy sa delia na akútne a chronické, pričom pri akútnych dochádza k vzniku opuchu a u chronických je dlhodobo zvýšené svalové napätia mäkkých tkanív.

VIDEOBLOG: FYZIOTERAPIA vo Winmed centrum – Nitra

👉 FYZIOTERAPIA👩‍⚕️🆘 - Okamžitá úľava a odstránenie akútnych aj chronických bolestí kĺbov a svalov... Winmed centrum poskytuje kompletnú💯 terapiu a prevenciu s individuálnym prístupom pre každého klienta‼️✅