ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Tosca

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE TELA

Trápia vás prebytočné kilá, strie, ochabnutá či pomarančová pokožka? S pomocou moderných neivazívnych prístrojov založených na talianskej technológii TECAR a ReCell, ktoré využívajú rádiofrekvenčné vlnydokážeme účinne, dlhodobo a bezbolestne bojovať s akýmkoľvek nežiadaným estetickým problémom.

 

Myslíme na vaše zdravie a komfort a preto sú naše ošetrenia sú bez ihliel a úplne bezbolestné. Procedúry prebiehajú vyhladzovaním kože na problémových partiách a súčasným vyživovaním pokožky o prírodné látky, akými sú kyselina hyalurónová, kolagén, elastín celého spektra vitamínov potrebných k tomu, aby vaša pokožka nadobudla zdravý a žiarivý vzhľad.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI

Stres, zlé stravovacie návyky a nedostatok tekutín. To všetko negatívne vplýva na kvalitu vašej pokožky, následkom čoho vznikajú vrásky už v mladom veku u mužov i žien. Ak ste spozorovali, že vaša pleť chabne a stráca na pružnosti, je načase jej dopriať starostlivosť, ktorú potrebuje.

 

S pomocou prístrojového ošetrenia tváre založeného na neinvazivnej metóde TECAR dokážeme navrátiť vašej pokožke 5 – 10 stratených rokov života už po prvom sedení. Nedokonalosti vyhladíme a zároveň vyplníme ochabnuté miesta o kolagén, kyselinu hyalurónovú a iné výživné látky, ktoré podporujú elasticitu a žiarivý mladistvý vzhľad.

 

, Tosca