ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Tosca

ČO SÚ PRÍSTROJE A METÓDA HYPOXI?

Na prístrojoch Hypoxi si cvičením v špeciálnych oblekoch vo vákuu vyformujete rýchlo a účinne svoju postavu. Klienti pri cvičení tiež samozrejme vydávajú energiu, no výrazne im pri tom pomáhajú tvarovať postavu špeciálne obleky s tlakovými komorami - Vacunaut používaný hlavne pri chôdzi na bežeckom páse, alebo špeciálne prístroje s vákuovou komorou, v ktorej je zabudovaný cyklický ergometer (bicykel) - Trainer S120 alebo Trainer L250. Vzorec na jedinečný účinok cvičenia na prístrojoch od firmy Hypoxi  je teda: mierne cvičenie na spaľovanie tukov plus cielená aktivácia prekrvenia. Presne riadená zmena tlaku sa využíva na to, aby sa aktivovala látková výmena v nedostatočne prekrvenom tukovom tkanive. Tým sa dostanú uvoľnené mastné kyseliny do krvného obehu a svalov, kde sa účinne spália a premenia na energiu.

Čerešničkou na torte a výborným doplnkom k cvičeniu je prístrojová lymfodrenáž HDC, ktorá pomáha zlepšiť výsledky a detoxikovať organizmus.

Veľkou výhodou cvičenia na prístrojoch Hypoxi v našom štúdiu je to, že v jednom čase cvičia na prístrojoch maximálne traja ľudia,čím je vytvorené diskrétne prostredie.

, Tosca

TRAINER S120

Prístroj Trainer S120 je veľmi efektívny prostriedok proti ložiskám tuku na nohách, zadku a bokoch. Trainer S120 je špeciálne zariadenie, v ktorom je spodná časť tela uzatvorená pri cvičení na integrovanom stacionárnom bicykli  vo vytvorenom vákuu s prebiehajúcou podtlakovou vákuovou terapiou a pretlakovou kompresiou. Týmto dochádza k výraznému prekrveniu tkanív nôh, zadku a bokov počas bicyklovania a dochádza k intenzívnemu odbúravaniu tukov v týchto oblastiach, k zmierneniu alebo odstráneniu celulitídy a k spevneniu pokožky.

 

VACUNAUT

Rýchla chôdza na bežiacom páse v špeciálnom podtlakovom obleku pripojenom na zariadenie Vacunaut. Unikátna kombinácia na rozpustenie tukov na bruchu a bokoch, pozostávajúca z kompresnej a vákuovej terapie a pohybu, ktorý spúšťa spaľovanie tuku . Rýchle odstránenie tuku na bruchu a na bokoch.

Podtlakom dosiahneme zvýšenie prekrvenie tkaniva na bruchu, a pomocou pretlaku sa krv z tkaniva dostáva do krvného obehu a výrazne sa tým zrýchľuje cielené spaľovanie tukov z oblasti brucha a bokov. Zároveň má tlak a ťah obleku na oblasť brucha pozitívny vplyv na spevnenie pokožky v danej oblasti.

, Tosca
, Tosca

LYMFODRENÁŽ HDC

HDC (Hypoxi Dermology Comfort) je špičkový prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktorých následkom je zlá látková výmena. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.

Účinok HDC je neporovnateľne vyšší oproti bežnej prístrojovej lymfodrenáži v dôsledku toho, že využíva nielen pretlakovú ale aj podtlakovú masáž a tým zároveň aj zlepšuje stav pokožky na stehnách, sedacej časti a brušnej časti a spevňuje ju.

Účinky lymfodrenáže:

  • funguje ako výborná prevencia opuchnutých nôh a kŕčových žíl
  • masíruje a prekrvuje a zlepšuje tak pevnosť a elasticitu kože
  • pomáha pri liečbe celulitídy a pôsobí ako jej prevencia
  • zrýchľuje metabolizmus a tým ľahšie odbúravanie tukov a toxínov

 

TRAINER L250

Trainer L250 je špeciálny pristroj na formovanie postavy, ktorý vám umožní oddýchnuť si pri bicyklovaní v ľahu a zároveň spáliť tuk na nohách a na zadku. Poloha v ľahu nie je pritom iba komfortnou polohou, ale výrazne vplýva na odľahčenie a odvodnenie nôh. Spodná časť tela je pri cvičení vo vákuu čím dochádza k výraznému prekrveniu tkanív v nohách a zadku a v kombinácii s miernym bicyklovaním dosiahnete za krátku dobu výnimočné výsledky v úbytku tuku na nohách a zadku.

 

 

, Tosca