ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou

PRÍSTROJOVÁ REHABILITÁCIA

Fyzikálna terapia súhrn techník, ktorých benefity využívajú najmä pacienti po operácii či úrazoch. Princípom terapie je využitie fyzikálnych podnetov, teda liečba teplom, svetlom, chladom, tlakom, či dráždením nervových vláken elektrickým prúdom, ktorá napomáha celkovému  zdraviu pohybového aparátu.

Pri takýchto cvičeniach sa snažíme docieliť prekrvenie danej časti tela, ktoré naštartuje hojivé procesy v  postihnutom svale, šľache či kĺbe. K liečeniu využívame rôzne druhy masáži a kúpeľov, ktoré stimulujú krvný obeh a metabolizmus v postihnutom tkanive

, Tosca

FYZIOTERAPIA

, Tosca

Trápia vás bolesti krčnej chrbtice, chrbta či krížov? Sedavé zamestnanie podobne ako fyzicky namáhavá práca môže spôsobiť nepríjemné bolesti pohybového aparátu,ktoré častokrát vyústia v akútne zranenia. Ak ste začali pociťovať obmedzenie v rozsahu pohybu či vykonávaní činností, mali by ste preventívne navštíviť fyzioterapeuta.

Fyzioterapia je nelekársky odbor zaoberajúci sa pohybovým aparátom, ktorý zahŕňa techniky ako klasická masáž, bankovanie, reflexná masáž chodidiel, SM systém a ďalšie. V našom centre poskytujeme kompletnú terapiu a prevenciu s individuálnym prístupom pre každého klienta. Vyhotovíme vám kineziologický rozbor, ktorý zahŕňa odobratie anamnézy, vyšetrenie pohybového systému, stanovenie diagnózy a liečebného postupu, zostavíme program terapie na mieru.

Chcem vedieť viac