ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Tosca

Dva opačné extrémy, akými sú sedavá práca a príliš namáhavá práca spôsobili, že fyzioterapia je čoraz vyhľadávanejším nelekárskym odborom aj u mladých ľudí. Ak aj vás často bolieva chrbát či kríže,  môžete trpieť rôznymi disbalanciami vzniknutými práve z dlhého sedenia za počítačom či prílišným preťažením a preventívnu návštevu odborníka by ste rozhodne nemali odkladať.

Prečo zájsť na fyzioterapiu k nám

Naším cieľom je poskytnúť kompletnú terapiu a prevenciu s individuálnym prístupom pre každého klienta. V našom centre vám na základe kineziologického rozboru, ktorý zahŕňa odobratie anamnézy, vyšetrenie pohybového systému, stanovenie diagnózy a liečebného postupu, zostavíme osobný individuálny program terapie. Pracujeme s rôznymi metodikami, postupmi a technikami fyzioterapie podľa potreby klienta. Dlhoročné skúsenosti v odbore podčiarkujú aj slová našej fyzioterapeutky:

„To ako fyzioterapia dokáže ovplyvniť pohybový aparát je dokázateľné, ale nie každý vie, ako priaznivo ovplyvňuje naše duševné a psychické zdravie, ktoré je častokrát s pohybom spojené. Fyzioterapia nám ponúka široké spektrum metodík, konceptov a spôsobov ako priaznivo ovplyvniť celkový stav pacienta. Už počas štúdia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Banskej Bystrici som absolvovala rôzne prednášky, kurzy a konferencie. Mimo školy som sa venovala malým pacientom s detskou mozgovou obrnou, cvičeniu SM systému, či masážam. Absolvovala som kurz SM systému, bankovania, reflexnej masáže chodidiel, manuálnej lymfodrenáže, či ProrpioFoot koncept.‟ 

Prevencia voči ochoreniam pohybového aparátu
Dlhoročné skúsenosti v oblasti fyzioterapie
Individuálny prístup ku každému klientovi

Kedy potrebujete služby fyzioterapeuta?

Znižujete svoj pohybový rozsah v dôsledku chronickej bolesti alebo vás opakovane bolieva chrbát, krk či kríže pri určitých činnostiach? Nečakajte, že to zmizne zo dňa na deň a natrvalo. Ak aj bolesť ustúpi, po čase sa vráti a väčšinou intenzívnejšia. Využite niektorú z našich služieb a dosiahnite opätovnú funkčnosť celého pohybového systému.